banner28

Sapanca'da Parke Taşları Yenileniyor

Her mevsim Sapanca’nın, gerek yayalar gerekse araçlar tarafından en çok kullanılan caddelerinden biri olan Rüstempaşa Mahallesi Özkum Caddesi yolu, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinde düzenleniyor. Yol zemininde, özellikle araçlar trafiği bakımından zafiyet arz etmesi muhtemel olan aksaklıkları önlemek amacıyla, yola döşeli durumda bulunan ve yıpranmadan dolayı teknik standartlara uymayan parke taşları yenileniyor.

Sapanca'da Parke Taşları Yenileniyor
banner3

Sapanca İlçesi’ nin, ziyaretçilerin uğrak güzergahlarından biri olan Özkum Caddesi’ndeki parke onarımlarının yapılan tespitler neticesinde düzenlendiğini belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Özkum Caddesi’nin düzenli bir görünüme kavuşması ve teknik standartlara uygunluğu bakımından yapılan çalışmanın gerekliliğine değindi.

Yol düzenleme çalışmalarının mahalle bazlı bir kontrol ve planlamayla sürdürüldüğünü ifade eden Başkan Yılmazer, her mahallede yapılan kontroller neticesinde müdahale edilmesi gereken tüm güzergahların tespitinin tamamlandığını ve planlanan bir takvimle yol düzenleme çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER