Sapanca'da alt geçitler tek tek elden geçiriliyor

Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan faal bir ekiple, ilçede bulunan tüm alt geçitler tek tek elden geçirilerek temizleniyor. Alt geçitlerin temizliği çalışması konusunda, alt geçit duvarlarında yazılmış yazılar ve şekillerin üstleri, iç ve yan duvarların boyanması ile kapatılıyor.

Sapanca'da alt geçitler  tek tek elden geçiriliyor
banner3

Olur olmaz yazılar ve şekillerle kirli bir görünüm arz eden alt geçit yüzeylerinin her zaman temiz kalması konusunda, denetimlerin düzenli sürdürüldüğünü ve hemen temizlik ve boyama çalışmalarıyla aksaklıkların giderildiğini ifade eden Sapanca Belediyesi görevlileri, alt geçit yüzey ve duvarlarının temiz kalmasının ilçe genel görünümü yönünden önemli olduğunu belirttiler.

En son temizlik ve boyama çalışmalarının gerçekleştirildiği İstanbuldere Caddesi üzerinde bulunan alt geçidin, önemli bir güzergah üzerinde bulunmasının da bu çalışmaların yapılmasına özel bir gerekçe oluşturduğunu, hafta sonları İstanbuldere Caddesi’ni kat eden ilçe ziyaretçilerinin çokluğu ve yüksek okula ulaşılan bir güzergah olması nedeniyle de hassas davranıldığını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER