Sapanca Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Yeni Mahalle Kurtuluş ve NailiyeCaddeleri’ndeki altyapı hizmetlerini tamamlamasından sonra, 1300 metrelik kesim boyunca bu sokakları asfaltlamaya başladı. İki caddenin yol zemini daha önceki haftalarda yol tesviyeleri yapılarak asfalta hazırlandı ve yine bu caddelerde ilgili kesimlere istinat duvarları inşa edildikten sonra, özellikle yağmur sularını tahliyesi için altyapıları tamamlandı.

Sapanca Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor
banner3

Kurtuluş Caddesi’nin Nailiye Caddesi’ne bağlandığı yerden itibaren başlatılan asfaltlama çalışmaları ile diğer çalışmaları yerinde inceleyen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i, çalışma mahallinde ziyaret eden Nailiye Mahallesi Muhtarı Zeki Feyzioğlu, 20 yıldan beri mahallelerine bir türlü yapılamayan asfalt, istinat duvarı ve diğer altyapı çalışmalarını Başkan Yılmazer’in yaptığından söz etti ve mahalle halkı adına Başkan’a teşekkürlerini sundu.

İlçenin tamamında mahalle ve sonuç odaklı planlamalarda bulunduklarını açıklayan Başkan Yılmazer, hava durumunun uygunluğunda asfaltlama çalışmalarına devam edeceklerini ve her mahallede planlanan asfaltlama çalışmalarının hız kesmeden devam edeceği bilgisini verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER