banner28

Sapanca Belediyesi'nden İlçeye Yeni Sokaklar

Sapanca’ya yeni sokaklar kazandırmaya devam eden Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol İşleri Şefliği, Yeni Mahalle Boğaziçi Caddesi’ne açılan ve atıl kalan bir güzergahı yeni bir sokak olarak tanzim ediyor.

Sapanca Belediyesi'nden İlçeye Yeni Sokaklar
banner3

Tamamen düzenlenen Yeni Mahalle Boğaziçi Caddesi’ne mahalle içi ulaşım yönünden rahatlama sağlayacak olan yeni sokak 10 metre genişliğinde bir sokak olarak düzenleniyor. Grayder ve hafriyat makinalarıyla yol sınırlarının belirlendiği çalışmalarla açılma hazırlıkları sürdürülen yeni sokak 350 metre uzunluğunda.

Yeni sokakta yol zemin çalışmaları tamamlandıktan sonra sokağın yağmursuyu kanalı gibi diğer altyapı hizmetlerine kavuşturulmasından sonra, parke taşıyla örülmesi çalışması da en kısa sürede tamamlanacak.

İlçenin her geçen gün yeni cadde ve sokaklara kavuşturulmasıyla ilgili olarak bir açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, her mahalle halkının yeni talepleriyle her mahalleye yeni cadde ve sokaklar kazandırmaya devam edeceklerini vurgulayarak, ilçe genelinde her mahallede yeni ulaşım güzergahlarının, yeni yol alternatifleriyle güçlendirileceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER