Sapanca Belediyesi Kurtköy Aile Sağlığı Merkezi'ni Düzenliyor

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hummalı bir faaliyetle Kurtköy Mahallesi’nde konuşlanmış Aile Sağlığı Merkezi’ni girişinden itibaren bahçesi ile birlikte düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Sapanca Belediyesi Kurtköy Aile Sağlığı Merkezi'ni Düzenliyor
banner3

Kurtköy Aile Sağlığı Merkezi’nin girişindeki kaldırımlardan itibaren düzenlemeye başlayan ekipler, kaldırım düzenlemesiyle Aile Sağlığı Merkezi girişini ferahlatıyor.

 

Başkan Yılmazer : Sadece Kurtköy değil Diğer Mahallelerde de  Aynı Duyarlılık

Peyzaj düzenlemesiyle Kurtköy Aile Sağlığı Merkezi’nin bahçesinde ve girişinde bitki düzenlemeleriyle hoş bir görünüm sağlayan ekipler, bahçe içerisinde bulunan kameriyeyi elden geçirerek bir dinlenme mekanı oluşturuyor. Aile Sağlığı Merkezi’ne gelenleri güzel görünümlü bir mekanda ağırlamanın, sağlık hizmeti veren kuruluşlar için önemine değinen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Kurtköy Mahallesi’nde tespit edilen ve toplum yararına kullanılan bütün iç ve dış mekanların tamamen elden geçirileceğini ve Sapanca Belediyesi’nin Kurtköy Mahallesi ve diğer mahallelerde de aynı duyarlığı gösterecek çalışmalara imza atacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER