banner28

Sapanca Belediyesi Gece Gündüz Çalışıyor

Sapanca İlçesi’nin tamamında farklı nitelikteki çalışmaları hız kesmeden sürdüren Sapanca Belediyesi ekipleri, gece saatlerinde de bazı çalışmaları zamanla yarışarak tamamlamanın gayreti içinde çalışmaları sürdürüyor.

Sapanca Belediyesi Gece Gündüz Çalışıyor
banner3

Bu çalışmalardan biri olan ve Hacımercan Mahallesi’nde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla yapımı devam eden Hacımercan Spor Tesisleri alanına ulaşım yolu ilgili sorunları çözme amacıyla başlatılan çalışmalara, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Sapanca Belediyesi ekiplerince devam ediliyor. Spor tesisleri alanına ulaşım yolu olan zeminde kod  4.5 metreye kadar düşürüldü ve ulaşım yolu çeşitli makinalarla tesviye edildi.

Sapanca Belediyesi’nin çeşitli mahalleler için ürettiği ve hayata geçirmek için çalışmalarına başladığı bütün projelerin tamamlanması için adeta günün her saatinde çalışmalara devam edileceğini vurgulayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, belediyelerin birçok hizmeti sadece mesai saatlerinde değil gece gündüz çalışarak üretmeleri gerektiğini hatırlattı. Başkan Yılmazer, hizmette sınır yoksa bu hizmetleri üretmek için zamanda da sınır tanımayacaklarını ve halka hizmetleri en kısa sürede sunma  ilkesiyle hareket ettiklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER