banner28

Sapanca Belediyesi Cadde Ve Sokaklarını Elden Geçiriyor

Kış şartları başlamadan özellikle Sapanca çarşı içindeki yollarda meydan gelen yıpranmaları bertaraf etmek isteyen Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, süratli bir şekilde cadde ve sokaklardaki parke taşı yol onarımlarını sürdürüyor.

Sapanca Belediyesi Cadde Ve Sokaklarını Elden Geçiriyor
banner3

Hafta sonu dahi mesai uygulayarak çarşı içi yollarındaki çalışmaları gerçekleştiren belediye ekipleri, yıpranmış parke taşlarını ilgili standartları gözeterek yeniliyor ve yollardaki kullanım sorunlarını hallediyor. Bu çalışmalar sayesinde çarşı içindeki yollarla ilgillişikayetleri minimuma indiren Sapanca Belediyesi ekipleri, çarşı içinde aksaklıkların niteliğine göre iyileştirme çalışmalarını çarşının her kesimine yaygınlaştırıyor.

Çarşı içi dış cadde ve  sokaklarından merkeze doğru gelinen çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ilçenin uzak mahallelerinde sürdürülen çalışmalarla birlikte çarşı merkezindeki iyileştirmelerin de devam edeceğini vurgulayarak, her çalışmayı önemli gördüklerini ve hizmet üretirken halkın talep yoğunluğunun olduğu çalışmalara öncelik verdiklerini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER