SANATINI KONUŞTURUYOR

Son yıllarda sanatını konuşturan ve Geyve’de adı “Dönerin Duayeni”ne çıkan Nihat Demirtaş, gittiği her cemiyette yaptığı döner ve servisi ile misafirlerin büyük takdirini topluyor.

SANATINI KONUŞTURUYOR
banner3

Randevular Dolu

Geyve Sütalan köyünden gittiği Adapazarı’nda senelerce bir fabrikada aşçılık yaparak bugünlere gelen Nihat Demirtaş’ın ajandasına baktığımızda neredeyse randevular 6 ay öncesinden dolu olduğu görülüyor.

Dönerin Duayeni

Geyve’de hafta sonları tüm esnaf ve aileler bir cemiyete gider. Misafir  olarak da bu cemiyetlere katılanlar kendi aralarında konuşmalarında şu düğünün aşçısı kim, bu düğünün aşçısı kim diye birbirleriyle şakalaşır ve duruma göre de öğrendiği beğendiği aşçının cemiyetinde yemek yiyerek karnını doyurur. İşte son yıllarda Geyve’de artık Nihat Demirtaş fenomen oldu.Misafirler bir önceki akşamdan bir araya geldikleri sohbetlerinde filancanın düğününde Nihat Usta var diyerek de birbirlerini uyarıyorlar.

Ete, Sevgimizi katıyoruz

Dönerin duayeni Nihat Demirtaş  ustamız ise gayet mütevazı bir şekilde, bu iş ekip işi.. Sevgimizi, maharetimizi, asla ve asla işçiliğinden kaçmadığımız etimize katıyoruz. Yaklaşık 1 haftalık bir çalışma ile etimizi taçlandırarak bu duruma getiriyoruz.Ortaya da muhteşem görüntüler çıkıyor. Vatandaşlarımızda bizleri her zaman takdir ederek onurlandırıyorlar . Bizde elimizden geldiği müddetçe Geyve olsun diğer ilçelerde olsun hizmetlerimizi ara vermeden çağın donanımlarına uygun alet ekipmanlarımızla ve servisimizle  yapmaya devam edeceğiz, dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER