Sanatçı Yener'e, MÜSİAD Desteği

Sakaryalı Sanatçı Akif Yener, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’u ziyaret ederek, Sakaryaspor için bestelediği 50. Yıl Marşı albümünü takdim etti.

Sanatçı Yener'e, MÜSİAD Desteği
banner3

Sakaryalı Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü nedeniyle yazıp bestelediği “Bu Kalp Seninle Sakaryaspor” adlı 50. Yıl Marşı albümünü tanıtım kapsamında; MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’u makamında ziyaret etti. “Onun Adı Efsane Sakarya” ve “Ne Ask Ne Hayat” şarkılarının bestekârı olan Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener, Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü nedeniyle yazdığı söz ve müziği kendisine ait olan “Bu Kalp Seninle Sakaryaspor” adlı 50. Yıl Marşı albümü tanıtım ve destek ziyaretlerine devam ediyor. Kurum ve kuruluşlar kapsamında önceki gün de Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’ni ziyaret eden Sakaryalı sanatçı ve bestekâr Akif Yener, Şube Başkanı Yaşar Coşkun ile görüşerek, albümünü takdim etti.

 

Sanat ve sanatçı dostu MÜSİAD

MÜSİAD Sakarya Şubesi olarak ekonomi ve iş dünyası dışında sanat ve sanatçıya önem ve değer veren önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu vurgulayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; seviyeli ve ahlaklı sanatçıların her zaman korunması gerektiğinin altını çizen coşkun; “Bu değerler kolay yetişmiyor. Bu vesileyle Sakarya’da birçok albüm çıkarmış ve yaptığı sanatıyla Sakarya kültürüne büyük katkı veren Akif Yener’i, Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlamış olduğu “Bu Kalp Seninle Sakaryaspor” adlı 50. Yıl Marşı albümünü de tebrik ediyoruz.  Bizde MÜSİAD olarak her zaman Akif Yener gibi kardeşimizin yanında olacağımızı belirtmek istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2017, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER