Sakaryalı Honda Severler Bir Araya Geldi

Sakarya’da honda tutkunları ve klasik araç sahipleri Ferizli’de bir araya geldiler.

Sakaryalı Honda Severler Bir Araya Geldi
banner3

Etkinliği düzenlenmesinde öncülük sağlayan  Cihan Kocayıldız ve Atalay Ak, Sakarya’da sosyal medya üzerinden bir grup kurduklarını belirterek, "Grubumuza çok sayıda katılım oldu, biz de bir araya geldik. İlimizde  çok sayıda honda sever ve modifiye tutkunu arkadaşlarımız var, bu arkadaşlar ile bir araya gelerek kaynaşmak ve yeni arkadaşlıklar kurmayı amaçladık" dediler.

Grup adına açıklama yapan Cihan Kocayıldız, "İlçemizde bu şekilde bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için oldukça mutluyuz. Çay bahçesinin kapılarını bizlere açan, Belediye tesislerinde bizleri misafir eden Ferizli Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Soğuk’a da buradan teşekkür ediyoruz.  Bizler trafik kurallarının dışarısına çıkmadan kendi hayal gücümüzü araçlarımıza yansıtıyoruz.” dedi

"BU BİR SPOR"

Amaçlarının, gençleri kahvehane köşelerinden çıkarıp bu tür seyir zevki yüksek olan etkinliklere katılmalarını sağlamak olduğunu ifade eden Kocayıldız, "Ayrıca gençlerimizi uyuşturucu ve alkolden uzak tutmak istiyoruz. Bundan böyle gösterileri düzenli olarak yapmayı planlıyoruz. Bizce bu bir spordur" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2016, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER