“Sakarya Turizmine Yeni Soluk Getireceğiz”

Sakarya turizminin tecrübeli isimlerinden Zülküf Kısır görkemli bir törenle yeni işyeri olan Çizgi Turizm’in açılışını yaptı. Açılışta konuşan Kısır, “Sakarya Turizmine yeni bir soluk getireceğiz” dedi.

“Sakarya Turizmine Yeni Soluk Getireceğiz”
banner3

Hızırtepe Mahallesinde yapılan açılışa, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Adem Çalışkan, Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş, çok sayıda işadamı ve basın mensupları katıldı.

“Artık vize için il il gezmek yok”

Açılışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Çizgi Turizm firma sahibi Zülküf Kısır, “Bir milyonu aşan artan nüfusuyla Sakarya’mızda, vize ihtiyacını gidermek adına İstanbul ve Ankara firmaları ile birkaç aşamalı işlem basamakları izlenmektedir. Edindiğimiz bilgiler ve yaptığımız gözlemlerimiz sonrasında Sakarya’nın bu ihtiyacını tek noktadan çözmek için Çizgi Turizm bünyesinde profesyonel ekiple vize danışmanlık işine girmiş bulunuyoruz” dedi.

Amacımız İhtiyaçları Tek Noktada Çözmek

Şirketin işleyişinden ve verilecek hizmetlerden bahseden Kısır, “Turizm sektöründe 20 yıla yaklaşan saha tecrübemiz ve işimiz gereği çok sık olarak yaptığımız yurt dışı seyahatlerimizde vize işlemlerinin karmaşık prosedürlerine şahit olduk. Vize işlemlerinde en nihai amaç tek seferde vizeyi almaktır. Prosedürlere bağlı eksiklik gerekçesiyle red edilen vizeden daha sonraki vize başvurularında olumsuz etkisi göz önüne alınınca, tek seferde eksiksiz bir başvuru ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları vizeyi almak ve tüm ihtiyacı Sakarya’da tek noktada çözmek şirket olarak amacımızdır.” İfadelerini kullandı.

          

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 10:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet çelik
Ahmet çelik - 5 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

SIRADAKİ HABER