Sakarya, Turizmde Türkiye'nin Parlayan Yıldızıdır

6 ay sonra görevini tamamlayacak olan İhsan Mahmutoğulları, görevini yeni Başkan Serdar Sarı’ya devr edecek.

Sakarya, Turizmde Türkiye'nin Parlayan Yıldızıdır
banner3

“Sakarya, turizmde Türkiye’nin parlayan yıldızıdır”

Olağan Genel Kurulunu tamamlayan Sakarya Turizm Platformu, dört kişinin katılımıyla yönetimini yeniledi. Üçüncüsü gerçekleşen kongrede alınan kararla birlikte, 6 ay sonra görevini tamamlayacak olan İhsan Mahmutoğulları; 5 yıldır sürdürdüğü görevini TÜRSAB Yedigöller Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi olan yeni Başkan Serdar Sarı’ya devr edecek.

“Önümüzdeki 3 yılsa Sakarya turizm daha da canlanacak”

AFA Kültür Merkezi’nde İhsan Mahmutoğulları Başkanlığı’nda bir araya gelen Sakarya Turizm Platformu Yönetimi; kongre karar aldı. Alınan karar ile birlikte çeşitli nedenlerle ayrılan yönetim kurulu üyelerinin yerine, sektöründe başarılı yeni genç isimler getirildi. Başkan İhsan Mahmutoğulları yaptığı açıklamasında, 6 ay sonra bu görevimi tamamlayacağını ve alınan karar ile birlikte görevini önümüzdeki 3 yılın başkanlığını yapmak üzere LİSA Turizm ortaklarından Serdar Sarı’ya devr edeceğini ve Serdar Sarı Başkanlığındaki ve Emel Çelikel Başkan Vekilliğindeki yeni yönetime sonsuz güveninin olduğunu söyledi. Önümüzdeki 3 yılda, geçmiş 5 yıldan daha çok kapsamlı ve hızlı ve içeriği dolu bir çalışma yapılacağını ifade eden Mahmutoğulları; Sakarya Turizm Platformu’nun turizm sektörünün en büyük ve nitelikli STK örgütü olduğunu söyledi.

SARI: “STK ve özel kurumlarla birliktelik sağlanacak”

Görevini 6 ay sonra devr alacak olan Sakarya Turizm Platformu’nun yeni Başkanı Serdar Sarı ise; Turizm’in öneminden bahsederek, “Burada başkan olmak ve yönetimde olmaktan ziyade önemli olan Sakarya’ya ne katabildiğimiz ve ne katabileceğimizdir. Bence güzel bir değişiklik oldu. Bu yeni yönetim Sakarya’mıza hayırlı olsun. Türkiye genelinde turizmde Sakarya’nın ismini duyurmak için, birçok projelerimizi hayata geçireceğiz. Turizm katmanlarıyla, kamu ve özel sektörüyle birleştirerek, yapacağımız çalışmalarla Sakarya’nın Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu, İnşallah kamuoyuna Türkiye’ye göstereceğiz” dedi. Sakarya Turizm Platformu’nun tek bayan yöneticisi olan Başkan Vekili Emel Çelikel ise yenilenen yönetim ile birlikte bundan sonra da Sakarya’nın Turizm’de çok güzel yerlere geleceğini dile getirdi.

Sakarya Turizm Platformu Yeni Yönetimi

Sakarya Turizm Platformu Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: İhsan Mahmutoğulları, Eyüp Aksoy, Fatih Fesçioğlu, Şenol Çırpan, Emel Çelikel, Serdar Sarı, Rıdvan Gedik, Alican Sak, Şaban Mergül, Serhat Erişir ve Ali Bakırtaş. Yedek Üyeler: Uğur Acicbe, Özgün esen Saka, Cüneyt Alemdar, Murat Cerrek, Aykut Duman, Alican Tüfekçi ve Levent Candan. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Murat Yapan, Ali Aktaş ve Hüseyin Ergün. Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Deniz Akar, Umut Çifter ve Gülfidan Polat

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER