Sakarya Ticaret Borsası'ndan Çelik'e Ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hasan Ali Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ülkemize ve Sakarya’mıza her koşulda hizmet etmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Sakarya Ticaret Borsası'ndan Çelik'e Ziyaret
banner3

Ziyarette Sakarya ve tarım hayvancılık konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir Sakarya Ticaret Borsası tarafından yürütülen araştırma sonucu ortaya çıkan Tarım ve Hayvancılık Sektör Analizi verileri hakkında Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e bilgiler vererek sunulan önerilerin hayata geçirilmesi için destek istedi. Nihat Özdemir Sakarya’nın avantajlarının; Sakarya’yı tarım ve hayvancılıkta daha da özel ve önemli bir konuma getirdiğini belirterek borsa olarak Sakarya’nın geleceğine yönelik stratejiler ve projelerle bundan sonrada ilimize katkımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz” dedi

Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Ülke genelinde hizmet veren tüm meslek mensuplarının görüşlerine büyük önem verdiklerini ve Sakarya Ticaret Borsanın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek "Ticaret Borsamızın yapacağı her başarılı çalışma, hem üreticimize hem de sanayicimize önemli katkılar sağlayacaktır dolayısıyla bizlerde işbirliği içinde ilimiz için yapılan projelerin destekçisi olmaya hazırız dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER