banner28

Sakarya'da Doğal Gaz Kesilmedi!

AGDAŞ, yaptığı başarılı bakım ve acil müdahale çalışmalarıyla Sakarya Halkının sıcak bir kış geçirmesini sağlıyor.

Sakarya'da Doğal Gaz Kesilmedi!
banner3

Gaz arzının vatandaşlara kesintisiz ulaşması, alt yapı ve tesis bakımlarının düzgün çalışmasıyla mümkün olmaktadır. Şehrin büyük bir bölümünün ısınma kaynağı olan doğal gazın kesintiye uğramaması, özellikle de en çok ihtiyaç duyulan kış aylarında kesilmemesi Sakarya halkı için çok önemlidir. AGDAŞ’ta kış aylarında hat ve tesis bakımlarını zamanında ve başarılı bir şekilde yaparak Sakarya’yı doğal gazsız bırakmamış ve alışıla gelmiş başarısını tekrarlamıştır.

Kesintisiz Gaz İçin Sürekli Bakım Şart

Tesisler İşletme birimi, yıl boyu doğal gazın kesilmemesi, halkın doğal gaz konforunu kesintisiz yaşaması için hat ve istasyon bakımlarını sürekli yapmaktadır. Bu bakımlar hem gaz akışının devamlılığı hem de güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Doğal gaz, sadece ısınma, sıcak su ve ocak kullanımı için değil sanayi için de önemi büyüktür. AGDAŞ tesisler işletme ekibi; 9 RMS/A, 53 RMS/B, 70 RMS/C istasyonu, 82 Bölge Regülatörü, 79 vana odasının bakımlarını düzenli yaparak sanayi ve evsel gaz tüketicilerine kesintisiz gaz arzı sağlayarak Sakarya’da gaz kesintisi yaşanmasına izin vermemektedir.

Acil 187 Daima Hazır

Acil 187 ekibi ile hizmet verdiği tüm ilçelerde 40 kişilik uzman personeliyle 7/24 kesintisiz olarak acil durumlar karşısında müdahale etmek için hazır beklemektedir. Acil 187 ekibi 2015 yılında 9.454 ihbar alarak bu ihbarlara ortalama 10 dakikada gibi kısa sürede ulaşma başarısı göstermiştir. AGDAŞ, sorumluluklarının farkında olup acil ekipleri gelişen teknolojik koşullara göre yenileyerek Sakarya Halkının doğal gazdan zarar görmemesini garanti altına almaya devam etmektedir.

AGDAŞ, “Temiz Havanın Güvencesi” olmaya devam edecektir. ERDEM Holding tarafından özelleştirilen ilk doğal gaz dağıtım şirketi olan AGDAŞ Sakarya’yı kömür kokusundan kurtararak, temiz, kaliteli ve yaşanılabilir bir havaya kavuşturmuştur. Abone sayısını da her geçen gün artırarak çevreye olan zararın en aza indirilmesine aracı olmaya devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER