banner28

Sakarya'da Doğal Gaz Bu Kışta Kesilmedi

AGDAŞ, yaptığı başarılı bakım ve acil müdahale çalışmalarıyla Sakarya halkının sıcak bir kış geçirmesini sağlıyor.

Sakarya'da Doğal Gaz Bu Kışta Kesilmedi
banner3

Bilindiği gibi doğal gaz diğer yakın türlerine göre daha konforlu, daha ucuz ve çevreye zarar vermeyen bir gazdır. Sakarya’nın çok büyük bir kısmı ısınma ihtiyaçlarını doğal gaz kullanarak karşılamaktadır. Bu konforun bozulmaması da alt yapı ve tesis bakımlarının düzenli olarak yapılması ile mümkün olmaktadır. AGDAŞ’ta kesintisiz ve güvenli gaz arzı için tüm yıl hat ve tesis bakımlarını zamanında yaparak özellikle de kış aylarında Sakarya’yı doğal gazsız bırakmamış ve alışıla gelmiş başarısını bu kışta tekrarlamıştır.

Kesintisiz Gaz İçin Sürekli Bakım Şart

Doğal gaz sadece ısınma, sıcak su ve ocak kullanımı için değil sanayi için de önemi büyüktür. AGDAŞ tesisler işletme ekibi yıl boyu 9 RMS/A, 53 RMS/B, 70 RMS/C istasyonu, 82 Bölge Regülatörü, 78 vana odasının bakımlarını düzenli yaparak sanayi ve evsel gaz tüketicilerine kesintisiz gaz arzı sağlayarak Sakarya’da gaz kesintisi yaşanmasına izin vermemektedir.

Acil 187 Daima Hazır

Doğal Gaz Acil 187 ekibi hizmet verdiği tüm ilçelerde 40 kişilik uzman personeliyle 7/24 kesintisiz olarak acil durumlar karşısında müdahale etmek için hazır beklemektedir. AGDAŞ, sorumluluklarının farkında olup acil ekipleri gelişen teknolojik koşullara göre yenileyerek zorlu kış şartlarında da müşterilerin doğal gaz kesintisi yaşamaması için 7/24 çalışmaktadır.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER