Sağlık Sen Sakarya’dan 112 Başhekimine Ziyaret

Şube Başkanı Abdulah Sönmez ve Şube Başkan Vekili Abdullah Arı Başkan Yardımcıları Vedat İnan,Esma Serdar Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özer ile birlikte 112 Başhekimi Dr. Burçin Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık Sen Sakarya’dan 112 Başhekimine Ziyaret
banner3

Şube Başkanı; Sahada hayatlarını ortaya koyarak bir hayatı daha kurtarmak için 7/24 zaman karşı yarışan 112 acil sağlık hizmeti çalışanlarımızın haklarını ne yapsak ödeyemeyiz .Bizler Sağlık Sen olarak acil sağlık hizmetleri çalışanlarımızın her daim yanında olduk olmaya devam edeceğiz.Yetkili sendika olarak bu güne kadar 112 çalışanlarımız için önemli kazanımlara imza attık inşallah bundan sonra da atmaya devam edeceğiz.Değerli Başhekimimize yeni görevinde Rabbimizden muvaffakiyetle dileriz..

Başhekim;Sağlık sen Sakarya şube Başkanımıza ve yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.Acil sağlık hizmeti çalışanlarımız ile birlikte ilimize hizmet edeceğiz.İnşallah bu hafta yeni hizmet binamıza da taşınmış olacağız.Yeni projelerimiz ile çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırıcı adımları atacağız.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER