banner28

Sağlık Sen Sakarya Fevzi Kılıç'ı Ziyaret Etti

Gerçekleşen 4.olağan genel kurulda güven tazeleyen Sağlık Sen Sakarya  Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve yeni yönetim kurulu İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Sağlık Sen Sakarya Fevzi Kılıç'ı Ziyaret Etti
banner3

Ziyarete  Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Başkan vekili Abdullah Arı, Başkan Yardımcıları Harun Kestane, Vedat İnan, Esma Serdar ve Veli Azkın katıldı.

Abdullah Sönmez, ilk ziyaretlerini il başkanı Fevzi Kılıç’a yaptıklarını dile getirdi. Sakarya’da sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yetkilendirdikleri bir sendika olduklarını ve her daim yanlarında bulunan Fevzi Kılıç’a teşekkür ettiklerini söyledi.

Sağlık Sen Şube Başkanına ve yönetim kuruluna yeni dönemleri için başarılar dileyen Fevzi Kılıç sağlık kurumunun, Ak Parti iktidar döneminde geldiği noktaya dikkat çekti. Avrupa ülkelerinin sağlıktaki yeniliklerimizi alkışladıklarını dile getirdi. Bu başarıyı sağlık çalışanları sayesinde elde ettiklerini belirterek yıpranma payının çıktığını söyledi. Şiddetle ilgili yasanında çıkacağını ve sağlık çalışanına dokunan kişilerin en ağır ceza ile cezalandırılacağını bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER