Sağlık Sen İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü'ye Ziyaret Gerçekleştirdi.

Ziyarete Şube Başkanı Abdullah Sönmez ,Başkan vekili Abdullah Arı,Başkan Yardımcıları Harun Kestane , Vedat İnan,Esma Serdar ve Veli Azkın katıldı.

Sağlık Sen İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü'ye Ziyaret Gerçekleştirdi.
banner3

Şube Başkanı  Abdullah Sönmez; İl Sağlık Müdürüne  olağan kongre sonrası ilk ziyaretini gerçekleştirdikten sonra  yönetime giren yeni yol arkadaşlarının ve tüm teşkilat ile gece gündüz demeden üyelerin sorunları ve taleplerinin çözümü için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Sönmez; “Talebimiz olan yıpranma payı yeni dönemde meclisten çıkan ilk yasa olması bizleri memnun etti. Birileri bunun bir hayal olduğunu ve asla çıkmayacağını söylerken yasa meclisten geçti. Tüm sağlık çalışanlarını ve geçmişe dönük olması için mücadelemiz devam ediyor. Bu güne kadar sağlık çalışanları adına yetkili sendika olarak kazanımların tek adresi olduk, bundan sonrada tek adresi olamaya devam edeceğiz.” dedi.

Doç. Dr. Azizi Öğütlü; “Sağlık Sen Şubemizin gerçekleşen olağan kongresinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizler bulunduğumuz görevlerde öncelikle üzerimize düşen vazifeyi en iyi şekilde ifa etmemiz gerekiyor. Görevimiz ilimize 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti sumak ve bunu yaparken en ufacık bir aksaklığa fırsat vermeden yapmamamız gerekiyor. Sivil toplum örgütlerimizin bu sürece katkılarını önemsiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın taleplerinin çözümü notasında yapacağınız çalışmalarda Rabbimizden muvaffakiyetler diliyorum.” dedi

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER