Sağlık Sen 'Ebeler,Hemşireler,Anneler' Haftasını Kutladı

Sağlık Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu ve İl Kadın komisyonun düzenlediği geceye Yenikent  Devlet Hastanesi ve Toyotasa Hastanesi sağlık çalışanları katıldı.

Sağlık Sen 'Ebeler,Hemşireler,Anneler' Haftasını Kutladı
banner3

Gecede açılış konuşmasını Şube Başkanı Abdullah Sönmez yaptı;

Çalışanlarının çoğunluğunu oluşturan kadınlarımız evlerinde anne işyerlerinde ebe ve hemşire olarak yaptıkları fedakarlıkları karşılığını  ne yapsak ödeyemeyiz. Bizler eli öpülesi annelerimizin ve cefakar sağlık çalışanlarının  haftasını canı gönülden kutluyoruz.Bu geçeninin düzenlemesinde emeği geçen başta il kadın komisyonumuz ve işyeri temsilcilerimize Adapazarı Belediye Başkanımız Süleyman Dişli’ye şube yönetim kurulumuz  adına teşekkür ediyoruz.

Geceye katılanlara telekonferans yoluyla teşekkür eden Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş;

Toplu sözleşme masasında talebimiz olan çalışanlara ve emeklilere bayramlarda birer ikramiye emekli yönünde hayata geçmiştir. Bizler en kısa zamanda çalışanlara da bayramlarda talebimiz olan ikramiyelerinin ödenmesini bekliyoruz.24 haziran da gerçekleşecek olan seçimler ile yeni bir döneme hem ülke hem de sağlık çalışanları olarak geçeceğiz,bu güne kadar sağlıkta yaşanan dönüşümün mimarı siz değerli sağlık çalışanlarıdır.Yeni dönemde de sizden gelen taleplerin ve sağlık çalışanlarının sesi sözü olmaya devam edeceğiz.Bu gcecenin düzenlemesinde başta şube başkanım yönetim kurulumuz , il kadın komisyonumuz ye temsilcilerimize teşekkür ediyorum.

Düzenlenen kutlamaya  Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın katılarak tüm sağlık çalışanlarının Ebeler Hemşireler Anneler Haftasını kutladı.

Gecede uzun yıllar sağlık hizmeti sunan büyüklerimiz pasta keserek bu anlamlı geceye renk kattı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER