Sağlık Sen'den Öğütlü'ye Ziyaret

İl sağlık müdürü Doç Dr.Aziz Öğütlü’yü Şube Başkanı Abdullah Sönmez,Başkan Vekili Abdullah Arı,işyeri temsilcileri Nejla Akçay ve Ömer Kesler ile birlikte ziyaret etti.

Sağlık Sen'den Öğütlü'ye  Ziyaret
banner3

Şube Başkanı Abdullah Sönmez; “Bu gün değerli Müdürümüzü ziyaret ederek sağlık çalışanlarının beklenti ve taleplerini iletiyoruz.Sağlık Sen sağlık çalışanlarının yetkili olduğu günden itibaren taleplerini kazanıma çeviren sendikadır.Bu gün değerli Genel Başkanımız Metin Memiş’in yıpranma ile ilgili cümle kurarken birilerinin bunlar  hayal görüyorlar çıkmaz,olmaz dediği yıpranma yeni meclisin ilk yasası olarak çıktı.Toplu sözleşme talebimiz olan 3600 ek göstege de çıkacak.Şu anda sağlık çalışanları döner sermaye’de yapılacak olan ve adaletli bir dağılımı içeren çalışmayı acil olarak beklemektedir.Değerli Müdürümüze Rabbimizden muvaffakiyetler diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Doç Dr. Aziz Öğütlü; “İlimizde göreve başladığımız ilk günden itibaren bütün yönetici ekibimiz ilimize bölgemize hizmet ediyoruz.Bütün mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Sağlık Sen sendikamız da yetkili sendika olarak bizlere katkı sağlıyor.Şube Başkanımıza ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER