banner28

Sağlık Sen'den Başkan Gökdemir'e Ziyaret

Şube Başkanı Abdullah Sönmez ,Başkan vekili Abdullah Arı,Başkan Yardımcıları Harun Kestane ve  Vedat İnan  ile Başkan Mesut Gökdemir’i ziyaret etti.

Sağlık Sen'den Başkan Gökdemir'e Ziyaret
banner3

Şube Başkanı  Abdullah Sönmez;  "Değerli Başkanımızı hacca yolcu ederken dualarımız ile yolcu ettik. Rabbim eda ettiği hac ibadetini kabul eylesin. Sakarya milli irade platformunda ülkemizin birliğine kast eden hain fetö kalkışmasında nasıl omuz omuza mücadele ettiysek bundan sonra da nereden gelirse gelsin aynı tepkiyi vermeye devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi daim etsin."

 Hak İş İl Başkan Mesut Gökdemir; "Şube Başkanımıza yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu yıl Rabbim nasip eyledi  hacc farizamızı yerine getirdik. Dualarımızı  islam ümmetinin birliği için ettik. Ülkemiz üzerinde oynan ve her defasında farklı argümanlar ile deneyip başarılı olamadıkları tezgahları diğer islam ülkelerini  nasıl perişan hale getirdiğini kardeşlerimizden dinledik. Göz yaşları ile dualarımızı eda ettik. Ülkemiz ne kadar güçlü olursa mazlum ümmete uzanan el olmaya devam edecek. Küresel sermaye şu anda ülkemiz üzerinde kur üzerinden yaptığı saldırı ile inşallah hain emeline ulaşamayacak. Biz üzerimize düşeni dün olduğu gibi bu gün ve yarın da yapmaya devam edeceğiz." dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER