banner28

Sağlam: Hemşirelerimiz Sağlık Sisteminin Vazgeçilmezidir

Başhemşirelerle bir araya gelen Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, sağlık hizmetlerini en alttan en üste bir ekip çalışmasıyla gerçekleştiğini dile getirerek, sağlık tesislerinde özveriyle çalışan hemşirelere teşekkür etti.

Sağlam: Hemşirelerimiz Sağlık Sisteminin Vazgeçilmezidir
banner3

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle kamu hastanelerinin sağlık bakım hizmetleri müdürleriyle (Başhemşire) bir araya geldi. Başhemşireler onuruna Orman Park’ta düzenlenen sabah kahvaltısında İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Bektaş, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Mali Hizmetler Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu da hazır bulundu. Genel Sekreter Sağlam, başhemşirelere karanfil vererek Hemşireler Haftasını kutladı.

Sağlam, hemşirelik mesleğinin hekimlik kadar önemli ve kutsal bir meslek olduğunu dile getirerek “Sağlık tesislerimizde hemşirelerimiz vatandaşımızın şifa bulması için canla başla çalışıyor. Yüreği insan sevgisiyle dolu, mesleğini onurla ve gururla yapan tüm hemşirelerimizi sizlerin nezdinde bir kez daha tebrik ediyorum. Sağlık hizmeti dünyanın en zor hizmetlerinden biridir ve bu hizmetin iyi bir şekilde ortaya konulmasında hemşirelerimizin rolü de çok büyüktür. En alttan en üste bir ekip çalışmasıyla yürütülen sağlık sistemimizin vazgeçilmezi olan hemşirelerimize, fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER