Rüya Gibi Bir Törenle Nişanlandılar

Veteriner Hekim Levent Postalcıoğlu’nun kardeşi Barbaros Postalcıoğlu ile Büşra Turan geçtiğimiz gün nişanlandı. Geniş bir davetli grubunun katıldığı nişan töreni adeta görsel bir şölene dönüştü.

Rüya Gibi Bir Törenle Nişanlandılar
banner3

Sakarya’nın yakından tanıdığı isimlerden Avivet Veterinerlik’in sahibi Levent Postalıcıoğlu’nun bankacı kardeşi Barbaros Postalcıoğlu, Büşra Turan ile nişanlandı.  Serdivan Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nişan törenine gelin adayı ve damat adayın aileleri ve yakınları katıldı. Gelinin adayının babası Faruk Turan ve annesi Revasiye Turan ile  damat adayının babası Hikmet Postalcıoğlu ve annesi Vasfiye Postalcıoğlu’nun nişan töreni sırasında oldukça mutlu olduğu görüldü.

 

Görsel Şölen

Nişan töreni renkli görüntülere de sahne oldu. Gelin ve damat adayları meşaleler ve müzik eşliğinde salona giriş yaptı. Davetliler mutlu dakikalarca alkışladı.

 

Düğün Mayıs’ta

Nişan yüzükleri takılmadan önce kısa bir konuşma yapan Veteriner Hekim Levent Postalıcıoğlu, “Bugün büyük bir heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Evliliğe ilk adım bu gece atılıyor. Bu adım sonsuza kadar sürecek bir adım. Her iki kardeşime mutluluklar diliyorum. Mayıs ayında inşallah düğün gerekleştirilecek. Bir ailenin kurulması ile bu mutluluk sonsuza kadar sürecek. Şimdi olduğu gibi siz değerli aile dostlarımızı düğünde de görmek isteriz. Katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum ”dedi

 

Konfetiler Eşliğinde Dans

Konuşma sonrasında Veteriner Hekim Levent Postalıcıoğlu, gelin adayı Büşra Turan ve Kardeşi Barbaros Postalıcıoğlu’na nişan yüzüklerini taktı. Kurdelenin alkışlar arasında kesilmesi sonrasında gelin ve damat adayı piste ilk danslarını yaptılar. Mutlu çiftin dansı da konfetiler ve meşaleler arasında görsel bir şölene dönüştü.

 

Pasta ve Takı Merasimi

Mutlu çift büyüleyici dans sonrasında pasta keserek misafirlere ikram etti. Renkli gecede gelin adayı Büşra Turan ve Barbaros Postalcıoğlu’na aile üyeleri ve yakın dostları tarafından  çeşitli takılar takıldı. 

 

Mutlu çift, davetliler ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ederek eğlendi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER