banner28

Radyolojide Hızlı Sonuç Dönemi

Özel Konak Hastanesi Sakarya Polikliniklerinde aynı gün içerisinde hem muayene hem görüntüleme ve hem de raporlamayı gerçekleştirilerek, hastalığın tedavisine zaman kaybetmeden hemen başlanabiliyor.  Radyoloji birimine başvuran hastalar tetkiklerini aynı gün içerisinde yaptırabiliyor ve sonuçlarını da aynı gün içerisinde teslim alabiliyor.

Radyolojide Hızlı Sonuç Dönemi
banner3

RADYOLOJİ KLİNİĞİ

Özel Konak Hastanesi Sakarya Radyoloji Polikliniği hastaneye gelen hastalar için aynı gün içinde hem görüntüleme hem de raporlama hizmetini gerçekleştirerek herhangi bir rahatsızlığın çabuk bir şekilde teşhis edilmesine hızla destek veriyor. Sakarya’nın tek 128 kesit Bilgisayarlı Tomografi Cihazı, Türkiye’de 3.sü kurulan son sistem 1.5 Tesla MR , 4 boyutlu Ultrasonografi, Renkli  Doppler Ultrasonografi,  Dijital Mammografi,  Röntgen, Kemik Dansitometri  cihazlarıyla hizmet veren Radyoloji Polikliniği uzman kadrosuyla hastanın görüntülenme raporlarını da aynı gün içinde muayene olduğu servise ve doktoruna ulaştırarak, tedavi sürecinin başlamasını hızlandırıyor.

HIZLI SONUÇ

Muayene , görüntüleme tetkikleri ve tetkik raporları aynı gün içinde gerçekleşiyor

Konuyla ilgili bilgi veren Özel Konak Hastanesi Sakarya Radyoloji Bölümü Uz.Dr.Aykan Zafer PINAR “ Radyoloji Polikliniğimizde aynı gün içinde hem görüntülemeyi gerçekleştiriyoruz hem de tetkik raporlarını veriyoruz. Bu süreç hastamızın tedavisine bir an önce başlanması açısından son derece önem arz ediyor. Teşhis ne kadar hızlı gerçekleşirse tedavi süreci o kadar erken başlayacaktır. Aynı zamanda hastalarımızın görüntüleme işlemleri ya da sonuçları için tekrar hastaneye gelmesine gerek kalmıyor. Bu işlemleri son sistem son model görüntüleme cihazları ile gerçekleştiriyoruz. Radyoloji kliniğimizde Sakarya’nın tek 128 Kesit Tomografisi mevcuttur. Düşük doz alternatifi bulunan cihazımız ile anjio tetkikleri, dental tomografi çekimleri v.s. gibi birçok işlemi çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de 3. sü hastanemize kurulan son sistem 1.5 Tesla MR Cihazımız ile tetkik sürelerini çok kısalttık. Geniş ve ferah gantrisi ile cihazımızda konforla ve korkusuzca, birkaç dakikalık tetkik süreleriyle teşhise ulaşabilirsiniz. Kliniğimizde tüm cihazlarımız dijital olup düşük dozlarla hastalarımızı güvenli sonuçlara ulaştırıyoruz. ” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER