banner28

Püsküllü Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Geyve Kaymakamlığından, Hendek’e atanan Kaymakam İdris Akbıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Püsküllü Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti
banner3

Uyum ve birliktelik başarı getirir

Başkan Püsküllü’den Kaymakama hayırlı olsun ziyareti

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı ve Belediye Meclis Üyesi Bilal Deniz ile birlikte, Hendek Kaymakamlığına atanan, Kaymakam İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Hep birlikte Hendek’te başarıyı yakaladık

Ziyarette Başkan Püsküllü, Kaymakam Akbıyık’ı Hendek hakkında bilgilendirerek “ Önceki Kaymakamımız Mustafa Ayhan ile birlikte uyum içerisinde güzel çalışmalar yaptık. Uyum ve birliktelik başarı getirir. Hendek’imizde biz bu başarıyı hep birlikte yakaladık. İnşallah yeni kaymakamımız ile de aynı işbirliği içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağız  “ Diyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Elbirliği ile çalışacağız

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Kaymakam İdris Akbıyık, Hendek’in çok güzel bir ilçe olduğunu belirterek “ Hendek’e daha önce ziyaretlerimiz oldu. Hendek’in hızla gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğunu gördük. İnşallah Hendek’in daha da kalkınması için elbirliği ile çalışacağız “ Diyerek, ziyaretlerinden dolayı Başkan Püsküllü ve başkan yardımcılarına teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER