PTT’de Dünya Posta Günü Coşkusu

9 Ekim Dünya Posta Günü sebebiyle PTT Sakarya Baş Müdürü Yılmaz Demir açıklamalarda bulundu. Demir, bugüne özel hazırlanmış mektup kağıdı ve zarfları bütün PTT şubelerinden dağıtıldığını söyledi.

PTT’de Dünya Posta Günü Coşkusu
banner3

Her yıl 9 Ekim günü kutlanan ‘Dünya Posta GünüSakarya’da da kutlandı. PTT tarafından günün anlam ve önemine binaen hazırlanmış üzerinde “Yazmak içindeki yolu yürümektir” yazılı mektup kağıdı ve zarfları bütün PTT şubelerinden ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

PTT Sakarya Baş Müdürü Yılmaz Demir, Dünya Posta Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı. Gelişen teknolojiyle birlikte PTT olarak çağa ayak uydurduklarını belirten Demir, “Posta ve Telgraf Teşkilatı olarak 178. Kuruluş yıl dönümümüzü Dünya Posta Günü ile birlikte kutlamanın heyecanı içerisindeyiz. Bilgi ve teknoloji çağında tüm Türkiye’de çağı yakalamak adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu günün anlam ve önemine binaen hazırlanmış ‘yazmak içindeki yolu yürümektir’ yazılı mektup kağıdı ve zarfları vatandaşlarımız şubelerimize gelerek alabilirler “ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER