Prof. Dr. Muzaffer Elmas'tan Başkan Dişli'ye Ziyaret

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörlüğünden YÖK Kalite Kurulu Başkanlığı’na atanan Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti

Prof. Dr. Muzaffer Elmas'tan Başkan Dişli'ye Ziyaret
banner3

Bir süre önceSakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörlüğünden YÖK Kalite Kurulu Başkanlığı’na atanan Prof. Dr. Muzaffer Elmas veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile bir araya gelen Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Görev süremiz boyunca Sayın Başkanımızla birlikte hareket ederek uyum içerisinde çalıştık. Kendilerine sunmuş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Dişli, “Sayın Rektörümüz Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olan Sakarya Üniversitesi’ndeki görevini başarıyla sürdürmüş ve şehrimizin gelişmesine çok önemli katkılar sunmuştur. Ben inanıyorum ki Sayın Elmas, yeni görev yeri olan YÖK Kalite Kurulu Başkanlığı görevini de başarı ile sürdürecektir. Kendisineyeni görevinde başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER