banner28

Pozitif Yaşam Atölyesi'nde yeni dönem

Pozitif Yaşam ve Ritim Atölyesi’nde yeni dönem eğitimleri başladı. Atölye Eğitmeni Psikolog Miray Şahin, “Pozitif Yaşam ve Ritim Atölyesi’nde başarılı bir eğitim dönemini geride bıraktık. Yeni dönemde de kursiyerlerimize aktif çalışma hayatındaki stres düzeylerini kontrol etme becerisini, günlük yaşamlarının her alanında uygulayabilecekleri yeni bir eğitim dönemi sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Pozitif Yaşam Atölyesi'nde yeni dönem
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Pozitif Yaşam ve Ritim Atölyesi’nde yeni dönem eğitimleri başladı. Sosyal Gelişim Merkezi Psikologlarından Miray Şahin, devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulanarak, “Yaklaşık dört ay önce Pozitif Yaşam ve Ritim Atölyesi’nde eğitimlerimizi başlattık. Kısa süre önce ilk mezunlarımızı verdik. Yeni kursiyerlerle ilk dersimizi de gerçekleştirdik. Atölyemizde, iş ve aile yaşamı dengesi, evlilik öncesi ve sonrası çiftler arası iletişim, öfke yönetimi, duygu çalışmaları konularının yanı sıra ritim uygulamalarında da eğitimler sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Aşırı stres altında olanlar için

Psikolog Miray Şahin, “Pozitif Yaşam ve Ritim Atölyesi’nde başarılı bir eğitim dönemini geride bıraktık. Yeni dönemde de kursiyerlerimize aktif çalışma hayatındaki stres düzeylerini kontrol etme becerisini, günlük yaşamlarının her alanında uygulayabilecekleri yeni bir eğitim dönemi sunmayı hedefliyoruz. Bu çalışmayı gerçekten önemsiyoruz. İnşallah bu atölye çalışmamız aşırı stres altında olanlar için faydalı olacaktır” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER