banner28

Pınarbaşı'ndan Başkan Dişli'ye ziyaret

İçişleri Bakanlığı Kararnamesiyle geçen aylarda Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’nden ilimize atanan Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye iadeyi ziyarette bulundu.

Pınarbaşı'ndan Başkan Dişli'ye ziyaret
banner3

Sakarya’yı tanıma ziyaretlerinde bulunduğunu kaydeden İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Sakaryalıların birlik ve beraberlik ruhuyla hareket eden, vatanına sahip çıkan ve güvenlik güçlerine her zaman yardımcı olmaya çalışan bir yapıda olduğuna dikkat çekerek, “Gerek Sakarya halkımız, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarımız arasında iletişim ve dayanışmanın iyi olduğu sürece birlikte güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum.” dedi.

DİŞLİ’DEN POLİSE TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Güvenlik kuvvetlerimizin zor şartlarda olan çalışmalarını görüyoruz. Şehrin güvenlik ve asayişini sağlamak için 24 saat görev başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Bizim de her zaman güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Başta siz olmak üzere tüm kolluk kuvvetlerimize görevlerinde başarı diliyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER