banner28

PAZARKÖY TÜRBE SOKAKTA YAĞMUR SULARI KONTROL ALTINDA

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Pazarköy Mahallesi Türbe sokakta Yağmur ve sel gibi doğal afetlerin önüne geçmek ve mahallenin alt yapısını güçlendirmek amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

PAZARKÖY TÜRBE SOKAKTA YAĞMUR SULARI KONTROL ALTINDA
banner3

 

Geçtiğimiz yıllarda ilçemizde yaşanan sel felaketinin yeniden yaşanmaması ve yağışların artması sebebiyle çalışmaların büyük bölümünü kapsayan alt yapı güçlendirme uygulaması Akyazı Belediyesi Fen işleri ekiplerince ilçe genelinde aralıksız devam ediyor.

Pazarköy Mahallesi Türbe Sokak mevkiinde alt yapıyı güçlendirmek ve yağmur sularını kontrol altına almak amacıyla 60 metre 800 lük büz döşeme işlemleri devam ediyor. Program dâhilinde gerekli yerlere büz döşemesi ve kanal açma işlemleri yapılmakta.

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “İlçemizin alt yapısı ve üst yapısı ile  her yönü ile sorunsuz bir ilçe haline gelmesi için ekiplerimiz plan ve program dâhilinde tespit ettikleri yerlerde aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Şu ana kadar yapılan çalışmalarda Akyazı’da yağmur ve su taşkınlarının her geçen dün daha da önüne geçerek alt yapısı daha da kuvvetli bir Akyazı oluşturmak için aralıksız olarak çalışıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER