Pamukova'nın Yağmursuyu Ağı Güçleniyor

Pamukova’da devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili bilgiler veren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Pamukova’da 10 kilometrelik yağmursuyu hattı inşa çalışmalarına başlamıştık. 2,5 milyonluk yatırımımızın 5 kilometrelik kısmı tamamlandı. İnşallah kısa süre içerisinde ilçemizde altyapı çalışmalarını tamamlayacağız ”dedi.

Pamukova'nın Yağmursuyu Ağı Güçleniyor
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Yaklaşık 2,5 milyonluk yağmursuyu yatırımının önemli ölçüde tamamlandığını belirten Rüstem Keleş, “Pamukova’yı sağlam altyapı ile buluşturuyoruz. İlçemizde 10 kilometrelik yağmursuyu hattı inşa çalışmalarına başlamıştık. 2,5 milyonluk yatırımımızın 5 kilometrelik kısmında inşa çalışmalarımız tamamlandı. Ekiplerimizi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İnşallah kısa süre içerisinde ilçemizde altyapı çalışmalarını tamamlayacağız” diye konuştu.

 

Altyapıda Sorun Yaşanmayacak

Rüstem Keleş, “İlçemizde kanalizasyon hattı inşa çalışmalarını daha önce tamamlamıştık. İnşa edilen kanalizasyon hattı, Geyve’de inşa ettiğimiz atıksu arıtma tesisi ile entegre olacak. Bölgede yağmursuyu ve içmesuyu hattı inşa çalışmalarımız devam ediyor. Tüm altyapı yatırımlarının tamamlanmasıyla Pamukovalı hemşerilerimiz içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyunda hiçbir sorun yaşamayacaklar. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER