Öztürk mahalle ziyaretlerinde

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Sarıacalar, Bekirpaşa ve Büyükesence mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Öztürk mahalle ziyaretlerinde
banner3

  Başkan Öztürk Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verirken vatandaşların merak ettiği konularda da istişarelerde bulundu.
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Bizlere güvenen dua ve desteklerini esirgemeyen aziz milletimize birkez daha teşekkür ediyoruz. Erenler’i marka şehir yapma konusunda halkımıza bir sözümüz var. Sakarya’nın parlayan Yıldızı olmamızı sağlayacak en önemli projelerimizin başında gelen kentsel dönüşüm çalışmalarımızında tüm hızıyla sürdüğünü belirtmek istiyorum. Hepimizin üzerinde derin izler bırakan yaşadığımız büyük deprem felaketinden gerekli dersleri almış insanlar olarak Erenlerin dönüştürülerek güvenli ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için milletimizin menfaatleri doğrultusunda el birliği ile çalışmak zorundayız” diye konuştu.
“Cavit Başkan her fırsatta bizleri ziyaret ederek halimizi hatrımızı soruyor” diyen mahalle sakinleri ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “bu ziyaretler sayesinde mahallemizin beklentilerini rahatlıkla başkanımıza aktarıyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER