banner28

Özkaraman'dan SYKD'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Taraklı Belediye Başkanı ve Sakarya Yerel Kültür Derneği Kurucu Üyesi Tacettin Özkaraman, 2015’in son günlerinde coşkulu bir şekilde gerçekleşen kongre sonrasında yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilen Necmettin Kırık’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Özkaraman'dan SYKD'ye Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Samimi ve güzel ortamda gerçekleşen ziyarette kurucusu olmaktan her zaman büyük gurur duyduğunu belirttiği Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi alan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Başkan Necmettin Kırık ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte derneğin yeni dönemdeki çalışmaları ve faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

Hayırlı olsun ziyaretine eli boş gelmeyen Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman, ilimizin turizm elçisi Taraklı İlçemizin güzelliğini yansıtan bir tablo hediye etti. Özkaraman’ı dernek binasında ağırlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Başkan Yardımcısı Mustafa Kaytaz ve Genel Sekreter Cahit Kaytaz, derneğin 2002 yılındaki 54 kurucu üyesinden biri olan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a, nazik hediyesinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER