Özer'den Toçoğlu'na Veda Ziyareti

Toyota Türkiye eski Genel Müdürü ve CEO’su Orhan Özer ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Özer ile 5 yıllık görev süresi içerisinde uyumlu bir şekilde çalıştık. Kendisine şehrimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Özer'den Toçoğlu'na Veda Ziyareti
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’luğu görevini kısa süre önce devreden Orhan Özer’i makamında ağırladı. Veda ziyaretinde konuşan Özer, “5 yıllık görev süremiz boyunca Büyükşehir Belediyemiz ile daima kurumsal iletişim içerisinde olduk. Uyumlu bir dönem geçirdik. Sakarya’ya değer katmak için tüm imkânlarımız ile hizmet etmeye çalıştık” ifadelerini kullandı.

 

Toyota Önemli Bir Aktör

Başkan Toçoğlu ise, “Toyota Türkiye Genel Müdürlüğü ve CEO’luk görevlerini uzun yıllar başarıyla sürdüren Orhan Özer ile 5 yıllık görev süresi içerisinde uyumlu bir şekilde çalıştık. Toyota şehrimiz ekonomik göstergelerinin daha üst seviyelere çıkmasında daima önemli bir aktör oldu. Toyota özelinde şehrimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı Özer’e şükranlarımızı sunuyoruz. Allah yolunu açık etsin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER