Özel Adatıp Hastanesi'nde Cumhuriyet Coşkusu Yaşandı

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 günü Samsun’dan yaktığı bağımsızlık meşalesinin ışığında, 29 Ekim 1923 günü kurulan Cumhuriyetimizin 92. Yılı Özel Adatıp Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınları ile çalışanlar tarafından kutlandı.

Özel  Adatıp Hastanesi'nde Cumhuriyet Coşkusu Yaşandı
banner3

29 Ekim gününün resmi tatil olması sebebiyle bir gün önce yapılan kutlama esnasında, Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan AYDINLAR başta olmak üzere, tüm çalışanlar kutlama coşkusuna ortak oldu. Hastane yönetimi tarafından günün anlam ve öneminin hatırası olarak Türk Bayrağı dağıtıldı. Önce yataklı servislerden başlayan kutlama esnasında, hasta yatağında bayram coşkusu yaşayan ve aralarında bir Kore Gazisinin de bulunduğu Özel Adatıp hastaları duygusal anlar yaşayarak, memnuniyetlerini dile getirdiler. 
Bayram coşkusunu yüreklerinde hissettiklerini ifade eden Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan AYDINLAR, hasta ve hasta yakınlarının ardından doktorları ziyaret etti. AYDINLAR; “Cumhuriyet Bayramımızı en içten duygularla kutluyor, huzur ve barış ortamında geçmesini temenni ediyorum. Ayrıca başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş mücadelemizi veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER