banner28

Özel Adatıp Hastanesi'nde 14 Mart Tıp Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Özel Adatıp Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde ilk olarak, Sakarya Tabip Odası ve Sakarya Aile Hekimleri Derneği’nin birlikte organize ettiği ve AKM’de düzenlenen resim sergisine katıldı.

Özel Adatıp Hastanesi'nde 14 Mart Tıp Bayramı Coşkuyla Kutlandı
banner3

Genel Direktör Yaşarbir Bilgin, Başhekim Dr. İlke Er, Yoğun Bakımlar Sorumlu Hekimi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Gökhan Gedikli, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşegül Kadıoğlu ve Kurumsal Pazarlama-İletişim Müdürü Özge Üngüt’ün hazır bulunduğu sergide çeşitli yaş gruplarından öğrencilerin “Doktorumu Seviyorum; Doktorumdan Korkmuyorum” temalı resimleri yer aldı. Sergi salonuna çocuklar için doktor temalı, 2 adet cut out getiren Özel Adatıp Hastanesi’nin standı ilgi gördü.

 

14 Mart sabahı ise Başhekim Dr. İlke Er ve Yoğun Bakımlar Sorumlu Hekimi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Gökhan Gedikli Atatürk Anıtına çelenk koyma törenine katıldılar.

 

Ardından Özel Adatıp Hastanesi’nde görev yapan tüm hekimleri tek tek ziyaret eden hastane yönetimi, bu güzel gün anısına tüm doktorlarına özel bir hediye takdim etti. Hekimlerin ailelerinden destek alınarak, geçmiş yıllara ait, güzel anıları olan fotoğraflar her bir hekim için ayrı ayrı hazırlanarak 14 Mart Tıp Bayramı anısına hediye edildi. Oldukça samimi bir ortamda ve neşe içinde geçen kutlamalar sırasında duygusal anlar da yaşandı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER