Özel Adatıp Hastanesi Kalite ve Memnuniyet Arttırma Çalışmalarına Devam Ediyor

Özel Adatıp Hastanesi’nin yenilenme ve değişim çalışmalarında süreklilik öngören vizyonu kapsamında, hastaneye gelen hasta ve hasta yakınlarının tam memnuniyet duymasını amaçlayan eğitimleri devam ediyor. 2017 yılı eğitim çalışmaları kapsamında yer alan "İletişim Becerileri & Gülümsemeyle Karşılama ve Uğurlama"  konulu eğitim verildi.

Özel Adatıp Hastanesi Kalite ve Memnuniyet Arttırma Çalışmalarına Devam Ediyor
banner3

Hasta Hizmetleri, Hasta Bakıcılık Hizmetleri ve Temizlik Hizmetleri çalışanlarına verilen eğitim 4 oturumda gerçekleştirildi. Özel Adatıp Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Özge Üngüt tarafından verilen eğitimlerde, hasta karşılamaktan, yolcu etmeye varana kadar tüm süreçleri kapsayan davranış biçimleri değerlendirildi. Hasta ve yakınlarıyla iletişim halinde olan tüm birimlerin aldığı eğitim sırasında deneyimlenen olaylar ve tüm ayrıntılar titizlikle ele alındı.

Yoğun bir hasta kitlesine sahip olan Özel Adatıp Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının aldıkları sağlık hizmeti ve tedavi görme dışındaki yüklerini de azaltarak daha çok sayıda insana şifa dağıtmayı amaçlıyor. Son üç yıllık zaman dilimi içerisinde teknolojik alt yapısını tamamen yenileyen hastane çok sayıda tıbbi cihaz alımı yaptı. Ülke çapındaki çoğu özel hastanede bulunmayan teknolojik alt yapıya sahip olan Özel Adatıp Hastanesi, iletişim çalışmaları ile de hasta memnuniyetini maksimum seviyeye taşımayı amaçlıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER