Oyun Sokağında Sona Yaklaşıldı

Erenlerde çocukların büyük bir heyecanla bekledikleri Oyun Sokağı Parkı çalışmalarında sona gelindi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında açılışı yapılması düşünülen park şimdiden çocukların akınına uğruyor.

Oyun Sokağında Sona Yaklaşıldı
banner3

Erenler Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve üç ayrı oyun adasından oluşan Oyun Sokağında devam eden çalışmalarda sona gelindi. Çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri farklı konseptlerde oyun alanlarından oluşan ve çocukların farklı yaş gruplarına, eğitim seviyelerine hitap eden Oyun Sokağında; 12 adet hobi golf sahası, 1 adet yer satrancı, 2 adet yer bowlingi ve bir adet shuffleboard ve masal kahramanlarının yerleştirme işlemleri tamamlandı.

 

“Çok Kısa Bir Zamanda Çocuklarımızın Kullanımına Hazır Olacak”

 

Oyun Sokağının çok kısa bir zaman sonra İlçedeki çocukların hizmetine sunulacağını belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk “ Erenler Mahallesi 1050. Sokakta yapımı devam eden Oyun Sokağı Projemizde sona yaklaşıldı. İnşallah Oyun Sokağı çok kısa bir zamanda çocuklarımızın kullanımına hazır hale gelecek. Oyun Sokağı projemizde farklı konseptlerde oyun adalarından oluşan ve farklı yaş gruplarına hitap eden parkımızda, İlçedeki çocuklarımıza farklı hobi alanları sunuyoruz. Projemiz ile çocuklarımızın güvenli bir alan içerisinde özgürce oynayarak sosyalleşmesini, toplumun bir parçası olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER