Oto Hırsızları Yakalandı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri 2015 yılı Ekim ve Kasım ayları içerisinde operasyonlar yaptı.

Oto Hırsızları Yakalandı
banner3

Adapazarı ve Erenler bölgesinde özellikle lüks araçlardan hırsızlık olaylarına yönelik olarak bir buçuk aylık uzun ve titiz çalışma yapıldı. Çalınan malzemelerin satılmış ve saklanmış olabileceği düşünülen il merkezindeki tüm metruk ve sahipsiz binalarda yapılmış olan araştırmalarda, Ozanlar mahallesinde atıl vaziyette bulunan metruk bir binada olaylarda çalınan çok sayıda Oto Teybi, Amfi, Buffer ve Oto Aksesuarları ele geçirildi.

     Buradan yola çıkan görevliler olayın şüphelisi olarak 1987 doğumlu S.İ. isimli şahsı tespit etti. Ekipler tarafından Adapazarı bölgesi ara sokaklarında 13 Kasım 2015 günü yapılan operasyonda ise ekipleri gören S.İ. isimli şahıs aracını bırakarak olay yerinden kaçmaya çalıştığı esnada kovalamaca neticesi ara sokaklarda yakalandı. Hakkında 10 ayrı dosya tanzim edilen şüpheli S.İ. isimli şahıs 14 Kasım 2015 günü adli mercilerce tutuklanarak Ferizli L Tipi ceza evine teslim edildi. Ele geçirilen oto teypleri oto sahiplerine teslim edildi. Güvenlik Kuvvetlerinin tüm unsurlarıyla birlikte her türlü suç ve suçluya karşı mücadelesi devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER