Ortak Akıl Çalıştayı Başladı

Sakarya Ortak Aklı Arama Konferansı ve Çalıştayını başlatan İl Milli Eğitim müdürlüğü, katılımcıların tespit ve görüşlerini dinledi.

Ortak Akıl Çalıştayı Başladı
banner3

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, basın mensuplarına geçtiğimiz gün açıkladığı projenin detaylarını katılımcılar ve gönüllülerle paylaşmak için Ramada Otel’de bir araya geldi.
Programın açılışını yapan Bilecik İnsan Kaynakları (İK11) Platformu Başkanı Halil Altınay, programın gidişatı hakkında misafirleri bilgilendirdikten sonra sözü Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’ a bıraktı.
Durmuş, sözlerine eğitimin öneminden başlayarak proje hakkında katılımcılara bahsettikten sonra sözü Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu’ na bıraktı.
Balkanlıoğlu; Her şeyin eğitim ile başladığını, eğitimin birinci öncelik olduğunu söyledi. ‘ Bir insan yetiştirmek, sadece akademik başarı değil iyi bir yurttaş yetiştirmek, insan haklarına saygılı, hayvanlara karşı koruyucu ve merhametli, vatanını ve milletini seven, sorumluluk sahibi insanlar yetiştirmekte eğitimin eseridir ’ sözlerine dikkat çekti.
Daha sonra katılımcılarında önerilerini alan program sorumlusu tek tek görüşlerini söylemeleri için söz verdi.

HABER: BURCU HAYTA

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER