banner28

Öğütlü’den Sağlık Sen’e ziyaret

Sağlık Sen Sakarya Şubesi yeni  adresinde İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü ile  Başkanlar Suat Koçak ve Dr.Serdar Değirmenci’yi ağırladı.

Öğütlü’den Sağlık Sen’e ziyaret
banner3

Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Şube Sekreteri Abdullah Arı,Başkan Yardımcıları Harun Kestane ve Esma Serdar il Sağlık Müdürünü  karşıladılar.
Şube Başkanı Abdullah Sönmez ;Değerli il Sağlık Müdürümüze ve  Başkalarımıza Yönetim Kurulumuz, teşkilatımız ve tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ediyoruz. Sağlık Sen kurulduğu günden itibaren üyelerinden aldığı güçle sağlık çalışanlarının sahada yaşadıkları mağduriyetlerin, soruların çözümü için sendikal mücadele veren bir sivil toplum kuruluşudur .Gece gündüz demeden vatandaşlarımızın karşılaştığı sağlık sorunlarında zamana karşı yarışarak elinden yapışan  ve şifa bulana kadar o eli bırakmayan   sağlık ordumuzun her bir neferlerine siz değerli Sağlık Müdürümüzün huzurunda bir kez daha teşekkür  ediyoruz .Bu  güne kadar elde ettiğimiz kazanımlar ortada mücadelesini verdiğimiz taleplerimiz için Başta Genel Merkez yönetim kurulumuz olarak çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.


Doç Dr Azizi Öğütlü; Sağlık Sen Sakarya Şubemize yeni hizmet binası hayırlı olsun. İlimizde göreve geldiğimiz günden itibaren ekibimiz ile birlikte ilimizin acil ihtiyacı olan personel açığımızın giderilmesi için Bakanlığımız ile  yaptığımız görüşmelerde ilimize atamalar gerçekleşti. İnşallah ekim ayı içinde ilimize 113 Pratisyen Dr ve 10 Uzman Dr arkadaşımız göreve başlayacaktır. Yine ekim ayı içinde 152 sağlık çalışanı personelimiz iş başı yapacaklar hayırlı olsun. İlimizde  ilçelerimiz de  birinci basamak sağlık tesislerimiz ve hastane yatırımlarımız devam ediyor inşası bitenleri zaman kaybetmeden hizmete alıyoruz.Ben buradan bütün mesai arkadaşlarıma fedakarca çalışmalarından dolayı  teşekkür ediyorum. Değerli  Şube Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum. Rabbimizden muvaffakiyetler diliyorum .


Ziyarette Şube Başkanı Abdullah Sönmez   il Sağlık Müdürümüze Kurucu Genel Başkanımız Kudüs Şairi Mehmet Akif İnan’ın kitap ve şiirlerinden oluşan Cd takdim etti.
İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü”Bu gün aldığım en güzle hediye buydu”.Merhum Mehmet Akif İnan’ı rahmet ve minnetle anıyorum.dedi 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER