Öğütlü: 'Sağlık Ekip İşidir'

İl Sağlık Müdürü Doç Dr. Aziz Öğütlü 4.olağan kurulunu yapan Sağlık Sen Sakarya Şube yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öğütlü: 'Sağlık Ekip İşidir'
banner3

Dr. Aziz Öğütlü; "Sağlık Sen Sakarya Şubesinin 4. Olağan kurulunun Şube Başkanımıza  Yönetim Kuruluna ve tüm teşkilatına hayırlı olmasını temenni ediyorum.Sağlık çalışanları adına yapığınız çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum.Sağlık Sen SASAM’ın düzenlediği sempozyumlar  ve çalıştaylar için Değerli Genel Başkanımız Metin Memiş’e teşekkür ediyorum.Sağlık ekip işidir ve tüm unsurları ile tam bir uyum içinde sağlık hizmetini ilimize vermeye devam edeceğiz." dedi.

Şube Başkanı Abdullah Sönmez; "Değerli İl Müdürümüze hayırlı olsun ziyareti için şahsım,yönetim kurulum ve tüm teşkilatımız adına teşekkür ediyorum.Göreve geldiği günden itibaren başta personel açığımızın giderilmesi için gayetleri ve ilimize atanan sağlık çalışanları ile personel açığının giderilmesi adına teşekkür ediyoruz. Sağlık Sen yetkili olduğu günden itibaren yüzlerce kazanıma imza atmıştır. Birilerini hayal dediği Sağlık Çalışanlarına yıpranma payı yasalaştı hayırlı olsun, tüm sağlık çalışanlarını kapsaması için çalışmalarımız devam ediyor.Sağlık Çalışanlarına şiddet konusunu her platformda dile getirdik 'Emeğe Saygı Şiddete Sıfır Tolerans' sempozyumu düzenledik. Şiddet konusu mecliste yasalaştı.Takipçisi olmaya devam edeceğiz.Değerli il müdürümüze Rabbimizden muvaffakiyetler diliyoruz." dedi.

Ziyarette Sağlık Sen Sasam’ın hazırladığı sağlık çalışanlarının uğradığı”şiddet” ile ilgili ve” Sağlık Okur Yazarlığı” çalışma kitapları il sağlık Müdürümüze takdim  edildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER