banner28

Öğrencileri Kütüphanede Başkan Soğuk Karşıladı

Kütüphane haftasında Ferizli Halit Narin İlkokulu okul öncesi öğrencileri Ferizli Belediye kütüphanesini ziyarete geldi. Başkan Soğuk öğrencileri sevgiyle karşıladı.

Öğrencileri Kütüphanede Başkan Soğuk Karşıladı
banner3

Halit Narin İlkokulu müdür yardımcısı Mustafa Turan ve okul öncesi öğretmeni Şule Mucuk kütüphane haftası nedeniyle okul öncesi öğrencileri ile birlikte Ferizli Belediye Kütüphanesini ziyaret ettiler. Belediye başkanı Ahmet Soğuk öğrencileri ve öğretmenlerini karşıladı. Beraber kitap okudular. Söyleşi de bulundular.  

Başkan Soğuk misafirlerine çikolata ikram etti ve ‘’her zaman sizleri kütüphanemize bekleriz. Kitaplardan ayrılmayınız. Başınız sıkıştığı zaman kitaplara müracaat ediniz. Eğitim ve öğretime desteğimiz dün olduğu gibi bundan sonrada devam edecek. Kitapsız bir hayat tuzsuz aşa benzer,’’ dedi.

Kütüphanenin her kesime hitap ettiğini belirten öğretmenler, çocukların kitaplara sevinerek baktıklarını görmek bizleri mutlu etti, dediler.  Ferizli’ye böyle bir kütüphane kazandırdığı için Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a ve katkılarından dolayı Prof. Dr. Mustafa İsen’e teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER