Öğrencilerden Örnek Davranış

Erenler ilçesinde bulunan Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri topladıkları gıda ürünlerini ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Erenler Kızılay Şubesine teslim ettiler.

Öğrencilerden Örnek Davranış
banner3

Ramazan ayının gelmesi ile milletimizde artan yardımlaşma ve paylaşma duygusu Erenler ilçesindeki Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yaşandı. Öğretmenlerin öncülüğünde bütün öğrencilerin katılabileceği bir kampanya düzenlendi. Öğrencilerin kısa süre içerisinde topladıkları erzakları Kızılay poşetlerine koyarak Erenler Kızılay Şubesine teslim ettiler.

“Amaç Farkındalık Oluşturmak”

Bir farkındalık oluşturmak öğrenciler üzerinde yardımlaşma ve paylaşma değerlerini öğrencilere benimsetmek adına böyle bir sosyal proje başlattıklarını belirten öğretmenler yapılan bağışların Erenler Kızılay Şubesi üzerinden ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirterek öğrencilerine teşekkür ettiler.

“Öğrencilere Teşekkür”

Öğrencilere ve okul yönetimine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Erenler Kızılay Temsilcisi Ahmet Özgedik, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ediyorum. Özellikle Mübarek Ramazan ayı ile birlikte milletimizde artan yardımlaşma ve paylaşma duyguları Türk Kızılay’ı olarak bizleri mutlu etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER