Öğrenciler Şehrin Yatırımlarını Yerinde Gördüler

Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezilerinde yeni dönem başladı. SAÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi kulübü öğrencileri şehrin yatırımlarını yerinde gördü.

Öğrenciler Şehrin Yatırımlarını Yerinde Gördüler
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Çözüm Masası birimi tarafından düzenlenen hizmet gezilerinde yeni dönem başladı. Bu kapsamda Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi kulübü öğrencileri şehrin farklı noktalarına ziyaretler gerçekleştirip, Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen yatırımları yerinde gördü.

 

Şehrin kültürel ve yaşam alanları

İlk olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile buluşan öğrenciler, daha sonra Ofis Sanat Merkezi, Ziya Taşkent Konser Salonu’nda incelemelerde bulundu. Şehrin yeni yaşam alanları Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası ile Maltepe Park ve ADAKULE’yi ziyaret etti. Son olarak ise Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı ve Geçici Hayvan Bakımevi gezildi. Öğrenciler gerçekleştirdikleri ziyaretlerde görevlilerden bilgiler alarak, yeni yerler keşfetmenin ayrıcalığını yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER