banner28

Odak Noktamız Kaliteli Hizmet

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sabah namazı sonrası Bahçelievler Camii cemaatiyle, cami derneğinde bir araya geldi.

Odak Noktamız Kaliteli Hizmet
banner3

Sohbet eşliğinde cami cemaatiyle ve mahalle sakinleriyle birlikte kahvaltı eden Başkan Alemdar, gelen talep ve önerileri de dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Alemdar hayata geçirilecek projelerin Serdivan'ı daha da yukarılara taşıyacağını belirterek kaliteli hizmetin odak noktaları olduğunu söyledi.

Sorunları Birebir Çözüyoruz

Sorunları birebir görüşerek çözmeye gayret ettiklerini belirten Alemdar, hizmette insan odaklı belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade ederek herkesin huzur içerisinde yaşadığı bir Serdivan için çalıştıklarını söyledi.

Bahçelievler’deki Değişim Devam Edecek

Serdivan’da yaşam alanlarının yanı sıra sosyal donatı alanları ile de vatandaşların yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflediklerini belirten Başkan Alemdar, içerisinde muhtarlık binasından, yürüyüş parkuruna, çocuk oyun guruplarından spor alanlarına kadar her ayrıntının yer aldığı meydanıyla, yine Çark Deresi kenarında inşa edilen ve o hat üzerinde hayata geçirilecek, yeni projelere örnek teşkil edecek Dereboyu Sosyal Donatı Alanı ile Bahçelievler'in çehresinin değiştiğini ve bu değişimin ivme kazanarak devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER