banner28

O İŞ ADAMININ DA İSMİNE Mİ ULAŞILDI?

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili olarak gözaltına alınan birçok şahsın ailesiyle görüşerek onları dolandırdığı iddiasıyla tutuklanan Cüneyt A.'nın Sakarya'daki bağlantıları ortaya mı çıkıyor?

O İŞ ADAMININ DA İSMİNE Mİ ULAŞILDI?
banner3

O KİŞİNİN İSMİNE ULAŞILDI

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında daha önceden İstanbul'da siyasete giren ve iddialara göre ciddi bağlantıları bulunan Cüneyt A.,15 Temmuz sonrasında FETÖ suçlamasıyla gözaltına alınan şahısların aileleriyle görüşerek aklamak için para istediği ve yaklaşık 6 ay kadar kısa bir süre içerisinde birçok aileden 200 bin dolar para alarak dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Tutuklamanın ardından derinleşen soruşturmada Sakarya'dan önemli isimlere ulaşıldığı iddia edildi.

 

BENZER GEÇMİŞLERİ VAR!

Cüneyt A.'nın yakalanmasının ardından Sakarya'da Cüneyt A. ile işbirliği ve çeşitli ortak işler yapan 1 iş adamının ismine ulaşıldığı bilgisine iddia edildi.

Sakarya'da Cüneyt A.'ya benzer siyasi geçmişi olan bu iş adamının bazı usulsüz işlerden kısa sürede yüklü miktarda gelir elde ettiği de iddialar arasında yer alıyor.

Öte yandan bu iş adamının elde ettiği kazançlardan Cüneyt A.'ya pay verdiği ve siyasi geçmişlerindeki benzerlik sebebiyle bu iki şahsın daha önceden ortak bir tanıdıkları vasıtasıyla tanıştırıldıkları ve birçok proje yaparak ortak iş yaptıkları konuşulanlar arasında.

Şimdi Sakarya Kamuoyunda bu iş adamının soruşturmaya dahil edilip edilmeyeceğini merak ediliyor.

[ilgili-haber=30174]

 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2017, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER