Nükhet Hotar Yılmazer'in Misafiri Oldu

AK Parti Sosyal Politikalar Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet HOTAR, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret ederek çeşitli konularda istişarelerde bulundu.

Nükhet Hotar Yılmazer'in Misafiri Oldu
banner3

Sapanca İlçesi’ne özel bir ziyaret ve dinlenme amaçlı olarak geldiğini belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Başkan Yılmazer’in kendisine verdiği bilgiler doğrultusunda Sapanca’daki değişimi ve Başkan Yılmazer’in projeler bazında gerçekleştirdiği çalışmaları değerlendirme imkanını bulduğunu ifade etti.

 

Yaptığı değerlendirmede, Sapanca İlçesi’ne getirilen Turizm Fakültesi konusunda Başkan Yılmazer’in eğitimci kişiliğiyle bu işi başardığını sözlerine ilave eden Hotar, akademik bir oluşumun Sapanca İlçesi’ne katacağı sosyal ve ekonomik değerlerin önemine değindi.

 

AK Parti’nin önümüzdeki dönemde Türkiye’nin her alanda daha da büyümeyi gerçekleştireceği çalışmaları ve vizyonu hakkında misafiri Hotar’la kapsamlı bir değerlendirmede de bulunduklarını vurgulayan Başkan Yılmazer, makamında kendisini ziyaretine gelen Ak Parti Sosyal Politikalar Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar’ın Sapanca için seslendirdiği düşüncelerine en seçkin duygularıyla teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Başkan Yılmazer Hotar’a, günün ve ziyaretinin anısına belediye logolu bir çalışmayı hediye olarak sundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER