banner28

Nijerya'lı İşadamı'ndan Sakarya MÜSİAD'a Ziyaret

Nijerya’nın Zonca Global Investment Şirketi’nin Yetkilisi Emmanuel Senameh; MÜSİAD Sakarya Şube Üyesi Okuyanlar Masa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Okuyan ile birlikte MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’u ziyaret etti.

Nijerya'lı İşadamı'ndan Sakarya MÜSİAD'a Ziyaret
banner3

MÜSİAD Sakarya Şube Üyesi Okuyanlar Masa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Okuyan’ın misafiri olarak Sakarya’da bulunan Nijerya’da Federal Cumhuriyeti kanunları uyarınca 1998 yılında kurulan Zonca Global Investment (Küresel Yatırım) Şirketi’nin Yetkilisi Emmanuel Senameh; MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’u hizmet binasındaki makamında ziyaret etti.

 

Sakarya MÜSİAD’a Nijerya daveti

Şirketi hakkında bilgi veren Emmanuel Senameh; Zonca Global Investment’in mobilya ve ağaç işi şirketi olduğunu; evlere, ofislere, otellere ve okullara kurumsal ve hizmet verdiklerini söyledi. Emmanuel Senameh; ziyaretinde bu vesileyle MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’u ve yönetimini ülkeleri Nijerya Federal Cumhuriyeti’ne davet etti.

 

Nijerya’ya yatırım hakkında bilgi

MÜSİAD'ın Nijerya'da temsilciliğinin bulunduğunu belirli zamanlarda kendileri ile iletişime geçerek yatırımlar hakkında bilgi aldıklarını ifade eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Nijerya’nın Zonca Global Investment Şirketi’nin Yetkilisi Emmanuel Senameh’in yapmış olduğu ziyaretten memnun olduğunu dile getirirken en kısa zamanda şube olarak Nijerya'ya iş gezisi düzenlemek istediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER