banner28

Müteahhitlerden Emniyet'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sakarya Müteahhitler Birliği Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve görevine yeni başlayan Eyüp Pınarbaşı’na “Hayırlı Olsun” ziyareti yaptı.

Müteahhitlerden Emniyet'e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü görevinde iken çıkan kararname ile Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Eyüp Pınarbaşı’nı makamında ziyaret eden Sakarya Müteahhitler Birliği’nden başarı dilekleri.

 

Aldığı başarı ve takdir belgeleri ile Türkiye’de önemli emniyet müdürleri arasında bulunan Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’ ya Sakarya’da yoğun ilgi gösteriliyor. Yeni Müdür Pınarbaşı’ya ziyaret Sakarya Müteahhitler Birliğinden geldi. SMBD Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri çiçeği burnunda Emniyet Müdürü Pınarbaşı’ya görevinde başarılar dilerken, Müteahhitlerin her zaman her daim devletinin ve kurumlarının yanında olduğunu, Türk Polis Teşkilatının önemine değinildi.

 

Müdürü Eyüp Pınarbaşı ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederken, Sakarya halkının sıcak ve samimi insanlar olduğuna vurgu yaptı. Burada görev yapacağından dolayı son derece mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. Tüm tecrübelerini Sakarya için aktarıp, çok çalışacağını, Sakarya’nın en Güvenlikli Şehir olması için mücadele edeceklerini söyledi.

 

SMBD Başkan Vekili Murat Kotan, her zaman devletin yanında olduklarını, maddi manevi polis teşkilatlarına daha önce olduğu gibi her daim hazır olduklarını bir kez daha dile getirdi. Terörle mücadelede birlik ve beraberliğin önemine değinerek, ülke için birer nefer olduklarını göreve hazır olduklarını da Dernek adına açıklamada bulundu.

 

BAŞSAĞLIĞI GEÇMİŞ OLSUN

Sakarya Müteahhitler Birliği İstanbul’da yaşanan kahpe saldırı sonrasında hayatlarını kaybeden Çevik Kuvvet polis memurları için Sakarya Emniyetini ve Çevik Kuvvet Müdürlüğünü ziyaret ederek Başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ileterek “devletimiz, polisimiz, askerimizin yanındayız” şeklinde mesaj verirken, terörü en şiddetli şekilde kınadı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER